Zamysł utworzenia Agencji ALL FOR US narodził się w momencie, w którym ja sama, pracując jako manager na rynku nieruchomości potrzebowałam wsparcia marketingowego i PRowego. Stworzyłam wtedy zespół, z którym teraz wspólnie działamy jako agencja ALL FOR US.

Nazwa ALL FOR US nie wzięła się z przypadku. Wychodzimy z założenia, że jako zespół możemy kompleksowo wspierać naszych klientów, a naszym klientem może stać się praktycznie każdy, a każdego  traktujemy tak, jak byśmy chcieli sami być traktowani.

Naszym założeniem jest wspierać realizację strategii klientów, które zakładają wzrost wartości i rozwój firm i organizacji. Nasz zespół to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają niezbędne doświadczenie w zakresie realizacji kompleksowych projektów komunikacyjnych i marketingowych.

Anna Hipsz – Dyrektor Marketingu & PRu z ponad 15-letnim doświadczeniem biznesowym w zarządzaniu  projektami.

Tomasz Hipsz – Dyrektor Marketingu specjalizujący się w e-marketingu i e-commerce z doświadczeniem w prowadzeniu kampanii na europejskich rynkach.

Daniel Gąsiorowski – PR Manager (rzecznik prasowy) z ponad 10-letnim doświadczenia w mediach finansowych i branży PR. W przeszłości redaktor naczelny Gazety Finansowej, dziennikarz Money.pl, Prezes Zarządu Liberty Group.

Michał Chęciński – grafik z doświadczeniem ponad 20-letnim w przekładaniu myśli i słów w piękne obrazy 3D.

Mariusz Rysz – programista, który każdy zamysł potrafi przełożyć na język komputerów. Programy się go słuchają, systemy za nim podążają a aplikacje grzecznie kłaniają.

Magdalena Grzymała – graficzka z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu materiałów reklamowych. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej oraz przygotowywaniu materiałów eventowych i scenograficznych.