Projekty graficzne serwisów internetowych

Sukces naszych projektów graficznych polega przede wszystkim na wyczuciu z jakim łączymy najnowsze trendy w stylistyce graficznej z obecną wizualną identyfikacją danej firmy. Dlatego też nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów a każda nasza realizacja jest traktowana indywidualnie i unikatowo. Punktem wyjścia każdej z nich jest zawsze szczegółowa analiza grupy potencjalnych klientów/odbiorców firmy, cel marketingowy strony, jej ergonomia, komunikacja, interfejs, czytelność czy wreszcie przejrzystość. Nasz szeroki wachlarz profesjonalnych grafików, z którymi współpracujemy sprawia, że nie ma dla nas projektu, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Dzięki temu też, mamy ogromne możliwości wyboru odpowiedniego grafika w zależności od danego projektu, przez co nasze kreacje nigdy nie są sztampowe i zawsze emanują świeżością.

Wizualizacje, identyfikacja firm

Poza graficzną kreacją stron internetowych, oferujemy również pełny zakres usług wizualizacji oraz identyfikacji (ang. CI – corporate identity) dla nowych firm, jak również odświeżanie (ang. liffting) wizerunku, znaków firmowych, logotypów i innych elementów graficznych w przypadku istniejących już firm.

Formy reklamowe (statyczne i animowane banery, kartki, gry flash)

W ramach usług związanych z komunikacją E-marketingową, nasza agencja opracowuje również internetowe kampanie reklamowe oraz media plany dla naszych klientów. Dużą rolę odgrywają tu konsultacje dotyczące strategii i działalności reklamowej Klienta, które pozwalają na dokładne określenie jego potrzeb, wymagań oraz optymalnych rozwiązań. Na początku projektu zawsze analizujemy marketingową strategię Klienta, przeprowadzamy audyt jego dotychczasowych rozwiązań, oraz wspólnie ustalamy grupę docelową i najefektywniejsze narzędzia dotarcia do niej.